24/7 pagalbos tarnybos: +37052102269
el. paštas: support@ltsiena.lt
Uždaryti
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai užtikrina svetainės pagrindinių funkcijų funkcionavimą. Norėdami tęsti, Jūs turite sutikti kad būtų naudojami būtini slapukai. Išsamią informaciją apie privatumo politiką ir šioje interneto svetainėje naudojamus slapukus rasite čia.
Aš sutinku

Latest news

Sveiki atvykę į EVIS – Transporto priemonių, laukiančių kirsti Lietuvos Respublikos valstybės sieną, eilių valdymo informacinę sistemą

 

2022-07-25

VYKSTANČIŲ Į BALTARUSIJOS RESPUBLIKĄ DĖMESIUI

Dėl padidėjusių krovininių transporto priemonių eilių nėra galimybės laiku suteikti išankstinio registravimosi internetu į transporto priemonių, laukiančių kirsti valstybės sieną, eilę, todėl laikinai stabdoma išankstinė registracija išvykstant iš Lietuvos Respublikos per Medininkų, Šalčininkų ir Lavoriškių pasienio kontrolės punktus.

 

2022-04-28

VYKSTANČIŲ PER KYBARTŲ PASIENIO KONTROLĖS PUNKTĄ DĖMESIUI

Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT) oficialiai gavo informaciją, jog nuo balandžio 28 d. stabdomas transporto priemonių eismas per Panemunės – Sovetsko sienos kirtimo punktą.

Tokį sprendimą priėmę Rusijos pareigūnai nurodo, kad jų pusėje esančio Karalienės Luizos tilto, kuris jungia Lietuvą ir Karaliaučiaus sritį, arka yra avarinės būklės. Tai esą kelia pavojų vykstančiam transportui.

Dėl šios priežasties padidėjo krovininių transporto priemonių, kertančių valstybės sieną per Kybartų pasienio kontrolės punktą, srautas. Transporto priemonėms netelpant į palaukimo aikštelę, nėra galimybės laiku suteikti išankstinio eilės rezervavimo internetu paslaugą, todėl ši paslauga laikinai neteikiama.

Siekiant, kad transporto priemonių eilės nestovėtų Kybartų ir Virbalio miestų teritorijose,  magistraliniame kelyje A7 Marijampolė – Kybartai – Kaliningradas priešais Virbalio miestą yra įrengtas kelio ženklais pažymėtas laikinas  postas, kuriame budi saugos bendrovės UAB „Ekskomisarų biuras“ darbuotojas. Prieš šį postą formuojamos transporto priemonių eilės tais atvejais, kada transporto priemonės netelpa į  Kybartų mieste esantį palaukimo terminalą. Prieš šį postą visos krovininės transporto priemonės privalo stoti į bendrą eilę ir laukti, kol palaukimo terminale atsiras laisvų vietų ir saugos bendrovės budintis darbuotojas nurodys vykti į palaukimo terminalą.

 

2022-04-27

VYKSTANČIŲ Į BALTARUSIJOS RESPUBLIKĄ DĖMESIUI

Sumažėjus krovininių transporto priemonių eilėms priešais pasienio kontrolės punktus, esančius prie valstybės sienos su Baltarusijos Respublika, atnaujinta išankstinė registracija į eilę internetu   https://www.ltsiena.lt/yphis/index.action  

 

2022-03-29

VYKSTANČIŲ Į BALTARUSIJOS RESPUBLIKĄ DĖMESIUI

Pastaruoju metu priešais pasienio kontrolės punktus susiformavimo didelės vykstančių į Baltarusijos Respubliką krovininių transporto priemonių eilės. Transporto priemonės netelpa į palaukimo aikšteles, todėl įvažiavimo į jas visos transporto priemonės (registruotos ir neregistruotos) turi laukti bendroje eilėje privažiavimo kelių važiuojamoje dalyje.

Nesant galimybės laiku suteikti išankstinio eilės rezervavimo internetu paslaugą, rezervacija laikinai stabdoma vykstantiems per Medininkų, Lavoriškių ir Šalčininkų pasienio kontrolės punktus.

 

2021-12-28

ATNAUJINTA IŠANKSTINĖ EILĖS REZERVACIJA

Atnaujinta išankstinė eilės rezervacija internetu vykstantiems į Baltarusijos Respubliką. Iš anksto registruotis į transporto priemonių, laukiančių kirsti valstybės sieną, eilę, galima nuo pirmadienio iki ketvirtadienio. Penktadieniais, šeštadieniais ir sekmadieniais eilės padidėja, todėl išankstinė rezervacija negalima.

 

VYKSTANČIŲ PER MEDININKŲ PASIENIO KONTROLĖS PUNKTĄ DĖMESIUI

Dėl vykdomų Medininkų pasienio kontrolės punkto rekonstrukcijos darbų sumažėjo šio punkto pralaidumas.

Siūlytume rinktis kitus pasienio kontrolės punktus. Informaciją apie eiles pasienio kontrolės punktuose rasite https://pkpd.lrv.lt/lt/eiles-pasienyje

2021-03-31

KETINANČIŲ KIRSTI VALSTYBĖS SIENĄ DĖMESIUI

Pastarosiomis dienomis susidarė didelės transporto priemonių, laukiančių išvykti iš Lietuvos Respublikos per Medininkų, Šalčininkų, Lavoriškių, Kybartų ir kitus pasienio kontrolės punktus, eilės.

Tokio eilių padidėjimo nėra galimybės numatyti iš anksto, todėl jau turintys išankstinę eilės rezervaciją, atvykę kirsti valstybės sieną, turi vadovautis EVIS naudojimo taisyklių 10.3.1.4.  punktu, kuriame sakoma:

„Dėl nenumatytų priežasčių sutrikus Lietuvos Respublikos ar kaimyninės šalies pasienio kontrolės punkto darbui, ir nesant laisvų vietų Laukimo aikštelėje, iš anksto internetu  registruotos transporto priemonės stoja į bendrą eilę prieš Laukimo aikštelę. Laikas praleistas šioje eilėje, skaitomas kaip pateisinamas vėlavimas“.

Iš anksto registruotai transporto priemonei bendros eilės tvarka įvažiavus į palaukimo aikštelę, valstybės sienos kirtimui ji bus kviečiama prioritetinės eilės tvarka.

 

VYKSTANČIŲ Į RUSIJOS FEDERACIJOS KALININGRADO SRITĮ DĖMESIUI

Padidėjus transporto priemonių, vykstančių į Rusijos Federacijos Kaliningrado sritį srautui, Kybartų ir Virbalio miestuose kartais (ypač savaitgaliais) formuodavosi krovininių transporto priemonių, laukiančių kirsti Lietuvos Respublikos valstybės sieną, eilės. Siekiant, kad transporto priemonių eilės nestovėtų Kybartų ir Virbalio miestų teritorijose,  magistraliniame kelyje A7 Marijampolė – Kybartai – Kaliningradas priešais Virbalio miestą yra įrengtas kelio ženklais pažymėtas laikinas  postas, kuriame budi saugos bendrovės UAB „Ekskomisarų biuras“ darbuotojas. Prieš šį postą formuojamos transporto priemonių eilės tais atvejais, kada transporto priemonės netelpa į  Kybartų mieste esantį palaukimo terminalą. Prieš šį postą visos krovininės transporto priemonės (įskaitant iš anksto registruotas) privalo stoti į bendrą eilę ir laukti, kol palaukimo terminale atsiras laisvų vietų ir saugos bendrovės budintis darbuotojas nurodys vykti į palaukimo terminalą.

Dėl padidėjusio srauto gali būti laikinai nutraukta išankstinė rezervacija internetu į transporto priemonių, laukiančių kirsti valstybės sieną per Kybartų pasienio kontrolės punktą, eilę, kadangi nėra galimybės užtikrinti savalaikį užsiregistravusių patekimą į pasienio kontrolės punktą.

 

MOKESTIS UŽ PALAUKIMO AIKŠTELES
 
Palaukimo aikštelėse, esančiose priešais Kybartų, Merdininkų ir Šalčininkų pasienio kontrolės punktus, vienos valandos parkavimas nemokamas. Už ilgesnį nei vienos valandos parkavimą palaukimo aikštelės valdytojui ar nuomotojui mokamas jo nustatytas mokestis. Mokestį privalo mokėti ir iš anksto registruotų transporto priemonių vairuotojai, jeigu per 1 val. nubuvo iškviesti valstybės sienos kirtimui.
 
 
MOKESTIS UŽ IŠANKSTINĘ VALSTYBĖS SIENOS KIRTIMO LAIKO REZERVACIJĄ
 
Pasienio kontrolės punktų direkcija prie Susisiekimo ministerijos nuo 2017-01-16 įveda mokestį už išankstinę registraciją internetu kirsti Lietuvos Respublikos valstybės sieną. Mokesčio dydis už vienkartinę registraciją - 5,00 Eur krovininėms transporto priemonėms (įskaitant numatomą pervedimo mokestį - 0,20 Eur) ir 1,15 Eur lengvosioms transporto priemonėms (įskaitant numatomą pervedimo mokestį - 0,15 Eur). Mokestis mokamas rezervuojant vietą internetu www.ltsiena.lt kreditinėmis kortelėmis ar per elektroninės bankininkystės sistemą (banklink). Primename, kad išankstinė registracija neprivaloma, ši paslauga teikiama tik jos pageidaujantiems. Mokesčio mokėjimo sąlygos bei mokesčio grąžinimo tvarka nurodyta EVIS naudojimo sąlygose.
Atkreipiame dėmessį, kad mokant mokėjimo kortelėmis, bankas gali taikyti papildomą mokėjimo apsaugą ir gali būti reikalingas Jūsų sutikimas vykdyti pirkimo internetu operacijas. Neįvykus mokėjimui Jūs būsite vėl nukreiptas į pirkimo krepšelio puslapį tam, kad pradėti mokėjimą iš naujo.
 
 
BESIREGISTRUOJANČIŲ INTERNETU KIRSTI LIETUVOS RESPUBLIKOS VALSTYBĖS SIENĄ DĖMESIUI
 
Pasitaiko atvejų, kai registruojantis internetu kirsti valstybės sieną, pateikiami netikslūs arba neteisingi duomenys – nurodomas netikslus transporto priemonės valstybinis numeris, neteisinga vairuotojo pavardė arba neteisingas ar neegzistuojantis telefono numeris.
Pasienio kontrolės punktų direkcija prie Susisiekimo ministerijos (toliau – Direkcija) gali panaikinti eilės rezervaciją ir atvykusios į palaukimo zoną ar palaukimo aikštelę transporto priemonės nebus įleidžiamos į pasienio kontrolės punktą be eilės, jeigu bus nustatyta, kad transporto priemonės valstybinis numeris (visos raidės, skaičiai ir simboliai), nurodytas rezervacijos metu, neatitinka faktinio transporto priemonės numerio. Numerio gale nereikia rašyti RUS. Direkcijai, tikrinant duomenų atitiktį ir nustačius, kad rezervacijos metu nurodytas klaidingas ar neesamas telefonas, rezervacija bus panaikinta.
 
 
VYKSTANČIŲ  Į KALININGRADI SRITĮ PER KYBARTŲ  PKP  DĖMESIUI 
 
Nuo 2016-09-01 krovininės transporto priemonės, laukiančios Kybartų PKP palaukimo aikštelėje, gavę kvietimą kirsti valstybės sieną, į Kybartų PKP turi atvykti per 45 minutes. Atvykę vėliau, į Kybartų PKP nebus įleidžiami ir valstybės sienos kirtimui turės registruotis iš naujo.
 
 
KERTANČIŲJŲ LIETUVOS RESPUBLIKOS VALSTYBĖS SIENĄ DĖMESIUI
 
Lietuvos Respublikos valstybės sienos kirtimas yra nemokamas (išskyrus mokestį už išankstinę eilės rezervaciją internetu ir už naudojimąsi palaukimo aikštelių paslaugomis). Jeigu patekimą į pasienio kontrolės punktą kas nors siūlo organizuoti už atlygį, maloniai prašome pranešti Pasienio kontrolės punktų direkcijai prie Susisiekimo ministerijos tel. (8 5) 243 1110. Konfidencialumas garantuojamas.
Pastaba:
Valstybės sienos kirtimo procesas yra įtakojamas daugybės faktorių, todėl konkretus kvietimo vykti į pasienio kontrolės punktą laikas gali būti vėlesnis, nei laiko intervalas, nurodytas rezervuojant.
Dėl nenumatytų priežasčių sutrikus Lietuvos Respublikos ar kaimyninės šalies pasienio kontrolės punkto darbui, iš anksto internetu valstybės sienos kirtimui registruotos transporto priemonės gali būti nukreipiamos į bendrą eilę, kurioje turėtų laukti iki pasienio kontrolės punkto(ų) veikos atnaujinimo.
 
 
INFORMACIJA APIE EILES PASIENYIE
 
2016-02-22 EVIS tinklapyje automatiškai pateikiama informacija tik apie transporto priemonių, užregistruotų eilių registravimo postuose, skaičių. Susiformavus transporto priemonių eilėms prieš šiuos postus, informacija apie bendrą eilėse laukiančių transporto priemonių skaičių pateikiama www.pkpd.lt. Ši informacija atnaujinama darbo dienomis 9 ir 16 val.

NEWS ARCHIVE >>>

Pagrindinė kontaktinė informacija

Pasienio kontrolės punktų direkcija prie Susisekimo ministerijos
Gedimino pr. 26, 01104 Vilnius
Tel.: (8 5) 262 0061; faks.: 262 00 81
El. paštas: pkpd@pkpd.lt