24/7 pagalbos tarnybos: +37052102269
el. paštas: support@ltsiena.lt
Uždaryti

Latest news

Sveiki atvykę į EVIS – Transporto priemonių, laukiančių kirsti Lietuvos Respublikos valstybės sieną, eilių valdymo informacinę sistemą

 

DĖL IŠANKSTINIŲ REGISTRACIJŲ INTERNETU

 
Atnaujinta registracija į transporto priemonių, laukiančių kirsti Lietuvos Respublikos valstybės sieną, eilę. 

 

MOKESTIS UŽ PALAUKIMO AIKŠTELES
 
Palaukimo aikštelėse, esančiose priešais Kybartų, Merdininkų ir Šalčininkų pasienio kontrolės punktus, vienos valandos parkavimas nemokamas. Už ilgesnį nei vienos valandos parkavimą palaukimo aikštelės valdytojui ar nuomotojui mokamas jo nustatytas mokestis. Mokestį privalo mokėti ir iš anksto registruotų transporto priemonių vairuotojai, jeigu per 1 val. nubuvo iškviesti valstybės sienos kirtimui.
 
 
MOKESTIS UŽ IŠANKSTINĘ VALSTYBĖS SIENOS KIRTIMO LAIKO REZERVACIJĄ
 
Pasienio kontrolės punktų direkcija prie Susisiekimo ministerijos nuo 2017-01-16 įveda mokestį už išankstinę registraciją internetu kirsti Lietuvos Respublikos valstybės sieną. Mokesčio dydis už vienkartinę registraciją - 5,00 Eur krovininėms transporto priemonėms (įskaitant numatomą pervedimo mokestį - 0,20 Eur) ir 1,15 Eur lengvosioms transporto priemonėms (įskaitant numatomą pervedimo mokestį - 0,15 Eur). Mokestis mokamas rezervuojant vietą internetu www.ltsiena.lt kreditinėmis kortelėmis ar per elektroninės bankininkystės sistemą (banklink). Primename, kad išankstinė registracija neprivaloma, ši paslauga teikiama tik jos pageidaujantiems. Mokesčio mokėjimo sąlygos bei mokesčio grąžinimo tvarka nurodyta EVIS naudojimo sąlygose.
Atkreipiame dėmessį, kad mokant mokėjimo kortelėmis, bankas gali taikyti papildomą mokėjimo apsaugą ir gali būti reikalingas Jūsų sutikimas vykdyti pirkimo internetu operacijas. Neįvykus mokėjimui Jūs būsite vėl nukreiptas į pirkimo krepšelio puslapį tam, kad pradėti mokėjimą iš naujo.
 
 
BESIREGISTRUOJANČIŲ INTERNETU KIRSTI LIETUVOS RESPUBLIKOS VALSTYBĖS SIENĄ DĖMESIUI
 
Pasitaiko atvejų, kai registruojantis internetu kirsti valstybės sieną, pateikiami netikslūs arba neteisingi duomenys – nurodomas netikslus transporto priemonės valstybinis numeris, neteisinga vairuotojo pavardė arba neteisingas ar neegzistuojantis telefono numeris.
Pasienio kontrolės punktų direkcija prie Susisiekimo ministerijos (toliau – Direkcija) gali panaikinti eilės rezervaciją ir atvykusios į palaukimo zoną ar palaukimo aikštelę transporto priemonės nebus įleidžiamos į pasienio kontrolės punktą be eilės, jeigu bus nustatyta, kad transporto priemonės valstybinis numeris (be išimties visos raidės, skaičiai ir simboliai), nurodytas rezervacijos metu, neatitinka faktinio transporto priemonės numerio. Direkcijai, tikrinant duomenų atitiktį ir nustačius, kad rezervacijos metu nurodytas klaidingas ar neesamas telefonas, rezervacija bus panaikinta.
 
 
VYKSTANČIŲ  Į KALININGRADI SRITĮ PER KYBARTŲ  PKP  DĖMESIUI 
 
Nuo 2016-09-01 krovininės transporto priemonės, laukiančios Kybartų PKP palaukimo aikštelėje, gavę kvietimą kirsti valstybės sieną, į Kybartų PKP turi atvykti per 45 minutes. Atvykę vėliau, į Kybartų PKP nebus įleidžiami ir valstybės sienos kirtimui turės registruotis iš naujo.
 
 
KERTANČIŲJŲ LIETUVOS RESPUBLIKOS VALSTYBĖS SIENĄ DĖMESIUI
 
Lietuvos Respublikos valstybės sienos kirtimas yra nemokamas (išskyrus mokestį už išankstinę eilės rezervaciją internetu ir už naudojimąsi palaukimo aikštelių paslaugomis). Jeigu patekimą į pasienio kontrolės punktą kas nors siūlo organizuoti už atlygį, maloniai prašome pranešti Pasienio kontrolės punktų direkcijai prie Susisiekimo ministerijos tel. (8 5) 243 1110. Konfidencialumas garantuojamas.
Pastaba:
Valstybės sienos kirtimo procesas yra įtakojamas daugybės faktorių, todėl konkretus kvietimo vykti į pasienio kontrolės punktą laikas gali būti vėlesnis, nei laiko intervalas, nurodytas rezervuojant.
Dėl nenumatytų priežasčių sutrikus Lietuvos Respublikos ar kaimyninės šalies pasienio kontrolės punkto darbui, iš anksto internetu valstybės sienos kirtimui registruotos transporto priemonės gali būti nukreipiamos į bendrą eilę, kurioje turėtų laukti iki pasienio kontrolės punkto(ų) veikos atnaujinimo.
 
 
INFORMACIJA APIE EILES PASIENYIE
 
2016-02-22 EVIS tinklapyje automatiškai pateikiama informacija tik apie transporto priemonių, užregistruotų eilių registravimo postuose, skaičių. Susiformavus transporto priemonių eilėms prieš šiuos postus, informacija apie bendrą eilėse laukiančių transporto priemonių skaičių pateikiama www.pkpd.lt. Ši informacija atnaujinama darbo dienomis 9 ir 16 val.

NEWS ARCHIVE >>>

Kaip tai veikia?

Queues and types

 

 • Pre-Reserve queue
  Allows the reserving of a border crossing time for a certain day and hour.
 • Priority Queue
  You will have to prove your right for a Priority queue slot at the border.
 • Live Queue
  Some part of border crossing point's throughput capacity is given for live queue, so pre-reservation is more preferred.

Where and how

 

 • Internet
 • At waiting areas

 

 

Pagrindinė kontaktinė informacija

Pasienio kontrolės punktų direkcija prie Susisekimo ministerijos
Gedimino pr. 26, 01104 Vilnius
Tel.: (8 5) 262 0061; faks.: 262 00 81
El. paštas: pkpd@pkpd.lt